خرید ssl certum

برای خرید گواهینامه ssl ابتدا باید درک کاملی از انواع آن داشته باشید. اینکه بدانید هر یک از انواع گواهینامه ssl به چه منظور تهیه می شوند و از کدام شرکت صادر می شوند امری بسیار مهم و حیاتی است.

در این مقاله علاوه بر معرفی اجمالی انواع ssl، به بررسی کامل گواهینامه ssl certum می پردازیم و مزایا و معایب این گواهی را توضیح خواهیم داد.

Certum یک کمپانی لهستانی است که در ارتباط با ارائه گواهی ssl در انواع مختلف فعالیت می کند.

این کمپانی با سابقه 20 ساله در ضمینه ارائه خدمات، خود را ثابت کرده است. شرکت سرتوم علاوه بر کیفیت و پشتیبانی خوب یکی از پیشگامان ارائه گواهینامه ssl ارزان می باشد.

خوشبختانه شرکت سرتوم در ایران دارای نمایندگی است در صورتی که شما به دنبال خرید ssl ارزان برای دامنه ir هستید می توانید از خدمات این شرکت ها استفاده بفرمایید.

خرید ssl رایگان برای دامنه ir، گواهینامه certum، گواهینامه ssl ارزان

بررسی گواهینامه ssl

پیش از آنکه بصورت مفصل راجع به گواهی certum بپردازیم، لازم است گواهی نامه ssl را از جنبه های مختلف آن بررسی کنیم.

گواهینامه SSL چیست و چرا من به آنها نیاز دارم؟

گواهینامه های SSL جزء ضروری فرایند رمزگذاری داده ها هستند که باعث می شود تراکنش های اینترنتی امن شوند. آنها گذرنامه های دیجیتالی هستند که تأیید هویت را برای محافظت از محرمانه بودن و یکپارچگی ارتباط وب سایت با مرورگرها ارائه می دهند.

شغل گواهینامه SSL این است که جلسات امن را با مرورگر کاربر از طریق پروتکل SSL لایه امن (Secure Sockets Layer) آغاز کند. این اتصال امن را نمی توان بدون گواهینامه SSL ایجاد کرد، ssl  اطلاعات شرکت را به یک کلید رمزنگاری متصل می کند.

هر سازمانی که در تجارت الکترونیک مشغول به کار است باید گواهینامه SSL را در وب سرور خود داشته باشد تا بتواند اطمینان از اطلاعات مشتری و شرکت و همچنین امنیت معاملات مالی باشد.

امنیت اینترنت و معاملات آنلاین امن

همانطور که شرکت ها و سازمان ها بیشتر خدمات و معاملات آنلاین را ارائه می دهند، تضمین امنیت اینترنت هم دارای اولویت و ضرورت برای انجام معاملات آنلاین خواهد شد. این موضوع به کاربران و شرکت های ارائه دهنده خدمات اطمینان می دهد که اطلاعات حساس مانند شماره کارت اعتباری تنها به کسب و کارهای قانونی آنلاین منتقل می شود.

به منظور حفظ اطلاعات مشتری خصوصی و ایمن، شرکت ها و سازمان ها باید به گواهینامه های SSL خود برای اضافه نمودن تراکنش های آنلاین به اینترنت متصل شوند.
گواهینامه ssl ارزان، گواهینامه ssl certum، خرید ssl ارزان برای دامنه ir

انواع گواهینامه SSL / TLS

گواهینامه های اعتبار سنجی گسترده (EV) و سازمان Validated (OV) به طور گسترده ای توسط سازمان هایی که می خواهند مشتریان آنلاین خود را با تکنولوژی رمزنگاری قوی و اطمینان هویت ارائه دهند، به طور گسترده ای استفاده می شود. رمزگذاری تضمین می کند که اطلاعات مشتری مانند اطلاعات کارت اعتباری و کلمه عبور را نمی توان به سرقت برد. تضمین هویت به بازدیدکنندگان وب سایت امکان می دهد تا شناسایی کنند که وبسایت مورد نظر آنها مشروع است. مقدار بررسی تأیید پشت انواع گواهی ssl در تغییرات قیمت تاثیر گزار است. افزایش اعتبارات، به ویژه برای گواهینامه EV و OV، باعث می شود که این گواهینامه های اطمینان بالا گران تر شود.

گواهی های اعتبار سنجی گسترده (EV)

گواهی EV توسط اکثر کاربران آنلاین ترجیح داده می شود زیرا آنها با جامع ترین بررسی تأیید صحت می گیرند که شامل تأیید دامنه و همچنین crosschecks است که نهاد را به یک مکان فیزیکی خاص مرتبط می کند. این نوع تأیید، ردیابی دقیق را برای مشتریان فراهم می کند تا در صورت استفاده از تقلب در هنگام انجام معاملات در آن وب سایت،قابلیت پیگیری  تقلب ممکن شود. گواهی EV با قفل قفل شده، نام سازمان و گاهی اوقات شناسه کشور در نوار آدرس وب در اکثر مرورگرهای اصلی متمایز است.

گواهینامه ev، گواهی نامه ssl certum، خرید ssl ارزان برای دامنه ir

گواهینامه های معتبر سازمان (OV)

برای گواهینامه OV، علاوه بر مالکیت دامنه، سازمان تأیید شده است و جزئیات گواهی را می توان در اکثر مرورگرهای بزرگ وب مشاهده کرد، به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا تعیین کنند که آیا سایت مورد نظر قانونی است یا نه.

گواهینامه ov، گواهی نامه ssl certum، خرید ssl ارزان برای دامنه ir

گواهینامه دامنه معتبر (DV)

یک وبسایت که دارای یک کارت DV است، فقط یک قفل قفل شده در نوار آدرس ارائه می دهد، اما جزئیات سازمان را نشان نمی دهد، زیرا آنها وجود ندارد. این گواهینامه تنها مالکیت دامنه را تأیید می کند، می تواند به صورت ناشناس به دست آید و دامنه را به فرد، مکان یا نهاد متصل نکنید. به همین دلیل، بسیاری از وبسایت هایی که از گواهینامه های DV استفاده می کنند با فعالیت های جعلی مرتبط هستند.به یاد داشته باشید به شک یکی از راه  های ایمن سازی وب سایت های خود بعد از خرید سرور مجازی گواهینامه ی ssl می باشد.

گواهینامه dv، گواهی نامه ssl certum، خرید ssl ارزان برای دامنه ir

نحوه تهیه گواهینامه ssl

برای ایجاد یک گواهی به دو کلید نیاز است یکی خصوصی(private key) و یکی عمومی(csr). برای ایجاد این کلید ها راه های مختلفی از جمله استفاده از کنترل پنل ها یا ویندوز سرور و یا csr generator وجود دارد که از حوصله این مقاله خارج است.

بعد از ایجاد این کلید ها با استفاده از csr  می توان اقدام به ایجاد گواهی از طریق شرکت های ارائه دهنده در بستر وب اقدام کرد.

یکی از این شرکت ها certum است که در ایران نیز نمایندگی دارد و برای دامنه های ir هم گواهی ارائه می کنند در صورتی که به دنبال گواهی ارزان برای دامنهir   خود میگردید پیشنهاد ما به شما استفاده از گواهی های ارائه شده توسط شرکت certum  و نمایندگی آن ها در ایران است که به نسبت سایر رقبا حاضر در بازار ایران بسیار اقتصادی خواهد بود.

نحوه تهیه گواهینامه ssl، گواهی نامه ssl certum، خرید ssl ارزان برای دامنه ir

مزایای گواهینامه certum

در ارتباط با مزایای گواهی های شرکت certum  باید گفت که این شرکت یکی از بزرگترین ارائه دهندهگان گواهی ssl در جهان است.

به دلیل سیاست های سختگیرانه اتحادیه اروپا در مسائل سایبری می توان درصد بالایی از قانون مداری و اطمینان پذیری را از آن ها انتظار داشت.

بخشی از مزایای گواهی های این شرکت را در زیر میبینیم:

  1. جلوگیری از به دام افتادن هکر ها: باعث می شود که در چنگال هکر ها نیفتید سایت های فیشینگ بسیار زیادی در بستر وب وجود دارد که با ظاهری شبیه به سایت های رسمی و با ترفند های هوشمندانه به دنبال به چنگ اوردن اطلاعات شما هستند برای این سایت ها به دست اوردن گواهی ssl غیر ممکن است.
  2. رهایی از اخطار نا امن بودن وب سایت و ارتقا سئو سایت: در صورتی که شما دارنده وب سایت هستید با داشتن این گواهی می توانید از شر اخطار های نداشتن گواهی ssl رها شوید .همچنین به تازگی گوگل با به روزرسانی الگوریتم خود  https را به عنوان یک فاکتور در رتبه بندی اضافه شده است و شما با داشتن این گواهی می توانید به رتبه بندی وبسایتتان کمک شایانی کنید.رهایی از اخطار نا امن بودن وب سایت و ارتقا سئو سایت ،گواهی نامه ssl certum، خرید ssl ارزان برای دامنه ir
  3. ایمنی وب سایت و پرداخت های آنلاین در آن: استفاده از پرداخت های امن در بستر سایت های امن, هیچ کس نمی خواهد اطلاعات کارت اعتباری خود را در یک وب سایت HTTP ساده ارسال کند. همچنین برای یک سایت کسب و کار، یک گواهی SSL برای برآورده کردن استانداردهای امنیتی PCI تعیین شده است، اجباری است.بدون استفاده از SSL، سایت های کسب و کار حتی نمی توانند یک معامله اعتباری موفق داشته باشند. با پیاده سازی SSL، بازدیدکنندگان سایت شما را قابل اعتماد تر می بینند و خرید مطمئن در سایت HTTPS را تجربه می کنند.
  4. قویترین رمزگذاری برای اطمینان اطلاعات: تمام اطلاعات منتقل شده توسط یک اتصال SSL رمزگذاری شده است و هیچ راهی وجود ندارد که یک رهگیر بتواند اطلاعات شما را رمزگشایی کند. سایت با رمزنگاری قوی (به عنوان مثال، رمزگذاری SHA256 بیتی) امن خواهد شد و هیچ مکان ای برای هکرها وجود ندارد که اطلاعات اسنیف کنند. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که اطلاعات همیشه تنها به احزاب مورد نظر می رسد.
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *