نکات ابتدایی در مورد ssl

 نکات طلایی در مورد گواهینامه SSL رایگان

گواهی SSL محصولی می باشد که دقت آدرس سایت را کنترل می کند و این گارانتی می دهد که بین 2  نقطه  ارتباط میان داده را از طریق کانالهای  رمز شده منتقل می شود.در حقیقت می توان گفت گواهینامه SSL رایگان هرگز امنیت کد و یا وب سایت شما را نیز فراهم نخواهد.

گواهینامه های SSL با توجه به گارانتی خود ، وهمچنین خدمات پشتیبانی خود واز طرفی دیگر با خصوصیت های مازاد متمایز می باشد. کلا همه ی گواهینامه های فنی یکسان می باشند.

گواهینامه ssl رایگان
گواهینامه ssl رایگان

میتوان گفت برای تمامی آدرس های اینترنتی فردی که می خواهند از SSL  استفاده کنند TrustSafe ,Comodo و محصولات Rapid  مناسب می باشند

SSL بطور خلاصه در یک جمله ی کوتاه می توان گفت:

SSL یک پروتکل امنیتی می باشد که در واقع توسط Netscape برای گارانتی از امنیت کاربروهمین طور سری بودن به هنگام انتقال اطلاعات در شبکه ها ایجاد می شود.

گواهینامه ssl ایران سرور
گواهینامه ssl ایران سرور

گواهی SSL شامل موارد زیر  می باشد:

  • عنوان صاحب گواهینامه
  • شماره سریال گواهی و تاریخ انقضا
  • کلید عمومی دارنده گواهی
  • امضای الکترونیکی مؤسسۀ صدور گواهینامه

ویژگی های SSL چیست؟

SSL،در حقیقت رمزنگاری حمل و نقل بین سرور و مرورگر اینترنت استفاده می گردد و همچنین مانع از استفاده مخرب توسط شخص دیگر می گردد،و بر اساس الگوریتم فرمت استانداردی را دارد. با استفاده کردن از گواهی های  SSL شما می توانید، شما در حال حاضر از ابتدا وب سایت خود از پروتکل https استفاده می کنید. این بدین معنی نمی باشد که شما در حال حاضرخدمات قابل تضمین شده می گیرید توصیه ما ایمن سازی وب سایت شماست که بعد از خرید هر گونه میزبانی با گواهینامه ssl سایت خود را ایمن کنید به هنگام خرید vps یا هاست اشتراکی و چه سرور اختصاصی همواره به فکر ssl باشید.

سایر خصوصیات مهم SSL به شرح زیر می باشد

Sslمراحل را با صرفه جویی کردن در اسناد منتقل شده، به ویژه خرید در سایت، تاریخ و زمان، و در نتیجه ی ایجاد آرشیو سند را تضمین کرده.و علاوه بر این، این اجازه را داده که تا تراکنش پس از اطمینان گرفتناز اینکه که شخص ارسال کننده ی اطلاعات و همچنین حوزه ی منطقه قابل اعتماد است صورت می گردد.

https://www.cloob.com/timeline/reportage_33_1مزیت-ssl

مزیت-ssl

گواهی SSL ایران سرور چگونه کار می کند؟

سیستم گواهی SSL ایران سرور از راه یک سیستمی برنامه نویسی شده که با استفاده کردن از کلیدهایی به نام “کلید عمومی”  و یا “کلید خصوصی” ارائه می شود، سرویس می دهد. در این کد دو نوع کلید وجود دارند. و این کلید ها با هماهنگی کامل و بی نظیری با یکدیگر کار کرده. به این صورت که یکی از این کلید ها داده ها را قفل کرده، ولی سایر کلیدها می توانند باز شوند.

در حقیقت کلید های ایجاد شده توسط گواهی SSL ایران سرور،  به این معنا که یکی از کلمه های عبور، همواره در اختیار شما به عنوان کاربرssl قرار گرفته وکلید دیگری به شما ارسال خواهد شد که با شما تماس می گیرد. به این ترتیب، شما تحت محافظتی دو طرفه می باشید.

SSL  بایستی این تضمین را کند که اطلاعاتی که ارسال می شود.را می توان در آدرسی درست رمزگشایی کرد. این اطلاعات قبل از فرستاده شدن به طوری خودکار رمزگذاری شده وسپس تنها توسط گیرنده ای صحیح رمزگشایی می شوند. و در نهایت تأیید محرمانه بودن و یکپارچگی معامله وهمچنین اطلاعات با تایید کردن در هر 2  طرف حفظ شده است.

روش رمزنگاری که در جریان داده استفاده می گردد وابسته به طول کلیدی مورد قرار استفاده می گیرد.می توان گفت طول کلید برای حفاظت از اطلاعات بسیار مهم می باشد. برای مثال، انتقال بیش از 8 بیت کاری بسیار سهل می باشد.در اینجا بیت به یک عدد در الگوی شماره گذاری باینری مطرح می باشد. یک بیت می تواند 2 مقدار مختلفرا از میان دو عدد 0 یا 1 را بگیرد. 8 بیت فقط دارای 28 = 256 کلید مختلف ممکن است باشد. یک کامپیوتر در حالت نهایی بایستی نتیجه گیری را با کنترل256  گزینه مختلف به سرعت انجام داده.بایستی به این نکته اشاره کرد که پروتکل SSL از رمزگذاری 40 بیتی وهمچنین 128، 256، 1024 بیت استفاده می کند. در رمزنگاری 128 بیتی 2128 کلید متفاوت موجود می باشد که نیازمند به زمان و همچنین هزینه گزافی دارد.

ssl
ssl

مزیت های SSL

ضمانت امنیت و همچنین محرمانه بودن در رمزنگاری و رمزگشایی پیام ها

درست بودن فیلد فرستنده ی پیام را تضمین کند

ضمانت تاریخ و همچنین زمان اسناد ارسال شده

تسهیل ایجاد آرشیو اسناد

چگونه SSL نصب کنیم؟

برای گرفتن اطلاعات دقیق در مورد تاسیسات SSL، بایستی با تیم پشتیبانی شرکت ها قبل از خرید خود تماس بگیرید.

اطلاعات عمومی درباره گواهینامه های SSL

گواهینامه SSL محصولی می باشد که در حقیقت دقت آدرس سایت را کنترل کرده و همین طور گارانتی می کند که ارتباط های داده در میان 2  نقطه از راه کانال رمز شده انتقال یابد.همواره بایستی به این نکته توجه کرد که  گواهینامه SSL هرگز امنیت کد همین طور وب سایت شما را فراهم نخواهد کرد.

وجه تمایز گواهینامه های SSL با توجه به گارانتی، خدمات پشتیبانی و خصوصیت  های مازاد انها می باشد. اساسا تمام گواهینامه های فنی یکسان هستند

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *